fbpx

lub zadzwoń: 517 672 972

Cena od: 65 zł/noc/os.

Snow max 8 os.

Trzeci apartament to prawdziwy penthouse zajmujący całe poddasze Szarej Góry! Będzie świetnie nadawał się dla grupy ośmioosobowej. Na najwyższym piętrze znajdują się aż trzy sypialnie. To daje możliwość podziału, można zorganizować rodzinny wyjazd i pozwolić rodzicom, dziadkom i dzieciom mieć odrębne pokoje. Również grupy przyjaciół czy partnerów biznesowych znajdą tutaj miejsce dla siebie.

Apartament Snow, został wyposażony we wszystkie udogodnienia, dzięki którym pobyt na Podhalu będzie udany i przyjemny. Znajdziecie tutaj telewizor, Wi-Fi, łazienkę z prysznicem. W pokoju dziennym czeka na Państwa wygodna sofa, w której można posiedzieć i zrelaksować się po intensywnym dniu. W apartamencie znajdziecie również w pełni wyposażoną kuchnię, która gwarantuje niezależność. Obok kuchni znajdziecie przestrzeń jadalnianą ze stołem, przy którym można swobodnie zjeść przygotowany posiłek.

Gwarantujemy także dostęp do placu zabaw i ogrodu. Dzieci z pewnością ucieszą się z takiej formy spędzania czasu podczas gdy dorośli będą mieli czas dla siebie. Wybierając noclegi w Apartamentach Szara Góra nie musicie martwić się o zabranie wielu rzeczy. Naszym Gościom udostępniamy czajnik, żelazko, sztućce czy też naczynia do gotowania. Znajdzie się i bezpieczne miejsce dla Waszego auta, parking, który znajduje się tuż przy Szarej Górze.

Apartament Snow, to również niepowtarzalny klimat i prawdziwie górski klimat. Zajmujący najwyższe piętro Szarej Góry apartament to swoisty wierzchołek górskiego szczytu. Królują tutaj odcienie szarości i bieli, które zostały ocieplone drewnianymi elementami, które pozwolą poczuć rodzinną i przytulną atmosferę, jaką pragniemy Państwu stworzyć.

03

    Cennik podstawowy

  • Wiosna w Tatrach - 65 zł/os - min 2 doby
  • Wakacje 2022 - 85 zł/os - min 3 doby
  • Jesień na Podhalu - 65 zł/os - min 2 doby
  • Boże Narodzenie - - zł/os - min 4 doby
  • Czas Sylwestrowy - - zł/os - min 4 doby
  • Ferie zimowe 2022 - 110 zł/os - min 3 doby