fbpx

Szara Góra restauracja

Zapraszamy Cię na prawdziwą ucztę dla zmysłów. Poznaj pyszną, domową kuchnię w nowej odsłonie. Skosztuj dań obiadowych, wyśmienitej pizzy oraz szybkich regionalnych przekąsek. Menu Szarej Góry zostało opracowane tak, aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie i nie wyszedł od nas głodny!

Szara Góra to restauracja osadzona w górskim klimacie. Zarówno wystrój jak i sama kuchnia, są wynikiem inspiracji tutejszą naturą, tradycją i poczuciem góralskiej tożsamości. Tworząc tą restaurację przyświecał nam jasny cel, którym była chęć ugoszczenia każdego turysty oraz lokalnych mieszkańców.

Zobacz imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie...

Szara Góra restauracja

Pizzeria Groń

Szara Góra to podhalańska tradycja wyrażona w nowoczesny i minimalistyczny sposób. W naszej pracy i przygotowywaniu dań, jesteśmy otwarci na nowe smaki i nie ograniczamy się wyłącznie do tradycyjnych potraw. Staramy się czerpać inspirację z kuchni włoskiej czy też amerykańskiej, dzięki czemu nasze menu jest urozmaicone.

Dumą Szarej Góry i wyśmienitym przysmakiem jest nasza pizza, którą przygotowujemy z rozmaitymi dodatkami jednak zawsze na pysznym cienkim cieście, takim, jak w prawdziwej włoskiej pizzerii. Świeże dodatki, pyszne ciasto i sekretny sos czynią naszą pizzę wyjątkową! Musisz jej koniecznie spróbować.

Od poniedziałku do soboty można u nas zjeść świeżo przygotowane i skomponowane przez naszego kucharza danie dnia, składające się z gorącej zupy oraz drugiego dania. W naszej karcie znajdziecie również ręcznie robione pierogi, włoskie makarony, dania fast foodowe oraz smakowite desery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i degustacji naszych dań.

Restauracja Szara Góra to również miejsce, które stwarza możliwość organizacji różnego typu imprez okolicznościowych. Zobacz więcej...

Strefa Leśna w Szarej Górze

Szara Góra to dwa poziomy pysznego jedzenia i niepowtarzalnego klimatu. W podziemiach restauracji, stworzyliśmy bardziej kameralną i relaksacyjną Strefę Leśną. Stonowane kolory, nawiązujące do najniższego piętra górskiej roślinności czyli iglastych lasów to swoista oaza i miejsce idealne do wyciszenia się i posiedzenia z przyjaciółmi przy dobrym zimnym napoju.

Wybierając leśny klimat możecie posiedzieć przy stoliku lub w wygodnej loży. W tej sali tak samo jak na górze można zjeść coś pysznego, oglądać dobry mecz, miło spędzić czas lub zaaranżować ją w celu organizacji imprezy okolicznościowej. Zapraszamy serdecznie do strefy relaksu w Szarej Górze.