fbpx

lub zadzwoń: 517 672 972

Cena od: 65 zł/noc/os.

Rocky max 6 os.

Pierwszy z naszych apartamentów w górach przeznaczony jest dla sześciu osób. Został wyposażony w otwartą na salon kuchnię, która daje możliwość samodzielnego przygotowania jedzenia lub przechowania go. Obok kuchni znajdziecie stół na sześć osób, przy którym możecie zjeść wspólnie posiłek. Apartament posiada również pokój dzienny, świetnie nadający się na wieczory z grami czy też dobrym filmem. W tym wszystkim są jeszcze dwie sypialnie, które pozwolą się wyciszyć i zregenerować siły po dniu pełnym atrakcji.

Oczywiście w tym apartamencie nie zabraknie takich udogodnień jak Wi-Fi, telewizor z obszernym wyborem kanałów, balkon, który pozwoli zaczerpnąć świeżego powietrza i daje możliwość obserwacji tutejszej natury. Apartament wyposażony jest także w łazienkę, która to daje odrobinę prywatności i pozwala się zrelaksować.

Wnętrze odgrywa tutaj niemałą rolę, nowoczesny styl na pewno będzie przyjemny dla oka. Połączenie bieli, szarości i drewna sprzyjają wypoczynkowi a także łączą w sobie naturalne górskie elementy z nowoczesnością i minimalizmem. Mamy nadzieję, że ten apartament będzie dla Państwa oazą spokoju oraz luksusowego wypoczynku na Podhalu.

01

    Cennik podstawowy

  • Wiosna w Tatrach - 65 zł/os - min 2 doby
  • Wakacje 2022 - 85 zł/os - min 3 doby
  • Jesień na Podhalu - 65 zł/os - min 2 doby
  • Boże Narodzenie - - zł/os - min 4 doby
  • Czas Sylwestrowy - - zł/os - min 4 doby
  • Ferie zimowe 2024 - 110 zł/os - min 3 doby