fbpx

Przyjęcia okolicznościowe - Chrzest Święty

Szara Góra to idealne miejsce na rodzinne spotkania. U nas możesz urządzić przyjęciej po Chrzcie Świetym, Komunii lub Bierzmowaniu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pyszne menu.

Chrzest Święty - przyjęcie w Szarej Górze

Chrzest, Komunia czy Birzmowanie to ważne wydarzenia w życiu, które spędzamy z najbliższymi. Jesteśmy po to, aby ułatwić to zadanie, aby nikt nie musiał trapić się o obiad czy odpowiednią ilośc miejsca dla gości. Zapewniamy profesjonalną obsługe oraz pyszne i bogate menu. Nasza oferta może zawierać dodatkowo, ciasta, torty, dekoracje i inne atrakcje.

Szara Góra to dwupoziomowa resturacja, w które łącznie może przebywać nawet 90 gości. Do dyspozycji mamy także apartamenty mieszczące od 6 do 8 osób.

Jesteśmy elastyczni, zarówno ofertę menu jak i dekoracji możemy modyfikować wedle uznania. Podczas przyjęcia zapewniamy drewnianą kołyskę dla dziecka, by mogło wygodnie się położyć, a rodzicę chwilę odpocząć.

Jesteśmy otwarci w zakresie pomocy w organizacji atrakcji, animacji dla dzieci lub seansów filmowych czy wyświetlaniu zdjęć podczas przyjęcia.

O delikatne, eleganckie dekoracje zadbała firma Strefa Uśmiechu z Nowego Targu.

Zaś pyszny tort i ciasta upiekła Kasia Leśnicka.