fbpx

Czy wrzesień to dobry miesiąc na urlop?

Wrześniowa pora zdecydowanie sprzyja pieszym, górskim wędrówkom. Temperatura delikatnie spada, szlaki pustoszeją, kolejki są coraz mniejsze, liście powoli zaczynają żółknąć - to znak, że możemy zacząć mówić o prawdziwej polskiej złotej jesieni.

Wrzesień w Tatrach

Wrzesień to coraz częściej miesiąc urlopowy dla osób mających elastyczny czas pracy, mogących pozwolić sobie na trochę wolnego późnym latem. Pogoda bywa kapryśna, jednak rekompensują to znacznie niższe ceny, brak kolejek do największych podhalańskich atrakcji, a także znacznie mniej zatłoczone górskie szlaki.

Wybierając się na urlop we wrześniu warto pomyśleć o spakowaniu kilku dodatkowych rzeczy: peleryny przeciwdeszczowej, parasola, kaloszy, nieprzemakalnych butów, kilku par skarpetek więcej oraz cieplejszej kurtki, która przyda się zwłaszcza w wyższych partiach gór.

Wrzesień w Tatrach

Wrzesień w Szarej Górze

Szara Góra oferuje Państwu 3 apartamenty 6 lub 8-osobowe zlokalizowane w Groniu, miejscowości znajdującej się w odległości zaledwie 10 km od Białki Tatrzańskiej, a także blisko popularnych górskich szlaków i największych atrakcji Podhala. Szara Góra to także restauracja znajdująca się w tym samym obiekcie, gdzie serwowane są pyszne, domowe dania. Zarówno wystrój jak i sama kuchnia, są wynikiem inspiracji tutejszą naturą, tradycją i poczuciem góralskiej tożsamości. Dla gości Szarej Góry przygotowany jest specjalny 5% rabat na całe menu. Dodatkowo umożliwiamy Państwu wypoczynek w Gorącym Potoku, pobliskich termach oferujących 22 niecki basenowe napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 40°C, z 20% zniżką. Zobacz apartamenty na Podhalu.

Wrzesień w Tatrach

Wrzesień w Tatrach

Wrzesień w Tatrach

Zatrzymując się w Szarej Górze koniecznie zapytaj w recepcji o Kartę Tatrzańską - to program z rabatami, specjalnymi ofertami dla turystów odwiedzających Podhale, który znacznie może pomóc w obniżeniu kosztów wyjazdu, a także dzięki informacjom zawartym na stronie http://www.kartatatrzanska.pl dowiesz się, gdzie warto się wybrać i z jakich atrakcji skorzystać.