fbpx

Aktulaności

Wigilijna kolacja z Szarą Górą

Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zbliża się do nas wielkimi krokami, pora więc pomyśleć o wigilijnej kolacji, która zauroczy wszystkich gości wigilijnego stołu, a jednocześnie pozwoli zapomnieć o długich i żmudnych przygotowaniach. W tym roku, spędź wigilię z bliskimi, nie w kuchni! Szara Góra Ci w tym pomoże!

Przyjęcia okolicznościowe - Chrzest Święty

Szara Góra to idealne miejsce na rodzinne spotkania. U nas możesz urządzić przyjęciej po Chrzcie Świetym, Komunii lub Bierzmowaniu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i pyszne menu.

Przyjęcia okolicznościowe 18. urodziny

Świętuj z nami urodziny, imieniny i inne jubileusze. Organizujemy przyjęcia okolicznościowe w Leśnicy- Groniu nawet do 85 osób. Zapewniamy dobrą zabawę, nawet do samego rana i profesjonalną obsługę podczas przyjęcia.

Zima, zima i po zimie

Ferie zimowe to idealny moment na to, aby spędzić czas całą rodziną w górach. Tydzień na stoku to obowiązek każdego fana sportów zimowych. Styczeń, luty to także miesiące, podczas których Podhale tętni życiem, to tutaj przyjeżdżają ludzie z całej Polski. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przegląd wydarzeń, które miały miejsce podczas tegorocznych ferii zimowych.