fbpx

Nowa odsłona naszej strony www szaragora.pl

Poznaj Szarą Górę jeszcze lepiej! Rozwijamy się i chcemy być jeszcze bliżej naszych Gości, dlatego to właśnie dla Was stworzyliśmy nową, funkcjonalną i designerską stronę internetową. Kryje w sobie przede wszystkim przejrzysty styl, możliwość przeglądania zarówno na komputerze jak i na smartfonie oraz kilka bardzo fajnych niespodzianek… Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą nową witryną, która opowie Wam wszystko o Szarej Górze.

Apartamenty w górach

Przede wszystkim nowa strona internetowa to wygodny i łatwy sposób by móc poznać nasze wnętrze! A to oznacza, że znajdziecie tutaj zakładkę „Apartamenty”, w której chcemy Was zapoznać z ofertą noclegową Szarej Góry jako miejscem do spędzenia wymarzonego wypoczynku w luksusowych warunkach. Znajdziecie tutaj szczegółowy opis apartamentów oraz galerię zdjęć z każdego z nich.

Restauracja w Groniu

Kolejną ważną i przydatną zakładką jest „Menu”. To właśnie tutaj kryje się prawdziwa niespodzianka i hit naszej strony, gdyż umieściliśmy w niej system zamówień on-line! To prawdziwy rarytas dla Was. Teraz, z poziomu komputera czy telefonu, w szybki sposób będziecie mogli dokonać zamówienia z dostawa do domu. Dodatkowo, na stronie główniej, codziennie będzie można zamówić danie dnia oraz sprawdzić, jakie pyszności przygotowaliśmy dla Was na kolejny dzień. Na stronie umieściliśmy pełnowymiarową kartę dań, dzięki czemu z pewnością znajdziecie dla siebie coś smakowitego. Niewątpliwym plusem składania zamówienia online jest fakt, że w godzinach szczytu nie musisz czekać przy telefonie! Twoje zamówienie pokaże nam się na komputerze i od razu przekażemy je naszemu kucharzowi.

Szara Góra pizzeria ze smakiem

Nowa strona, to też sposób aby pokazać Wam naszą restaurację, która znajduje się na dwóch poziomach a także przedstawić ofertę cateringową oraz dotyczącą organizacji imprez okolicznościowych. Zamiast powiadać zapraszamy zatem do oglądania no i przede wszystkim korzystania z nowych udogodnień! Do zobaczenia w Szarej Górze i smacznego!