fbpx

Informacje dodatkowe

Szanowni Klienci, ukazane na stronie zdjęcia dań, pizzy oraz pozostałych produktów stanowią jedynie przykład i nie odzwierciedlają w zupełności ich rzeczywistego wyglądu. Staramy się jednak, aby nasze dania były zarówno pyszne jak i pięknie podane!

Dostawę realizujemy na terenie Leśnicy Gronia oraz okolicznych miejscowości ujętych w 3 strefy. Dla każdej z nich obowiązują następujące zasady:

Strefa 1 obejmuje teren Leśnicy Gronia. Dla tej strefy minimalna wartość zamówienia wynosi 20 zł. Zamówienia powyżej 30 zł dowozimy za darmo. Zamówienia do 30 zł to koszt 2 zł za dostawę.

Strefa 2 to miejscowości takie jak Gliczarów, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Trybsz, Krempachy, Nowa Biała, Gronków, Bór oraz Szaflary. Minimalna wartość zamówienia dla tej strefy to 40 zł. Zamówienia powyżej 60 zł dowozimy za darmo. Zamówienia do 60 zł to opłata 5 zł za dowóz.

Strefa 3 to Brzegi, Jurgów oraz Dursztyn. Minimalna wartość zamówienia wynosi 50 zł. Zamówienia powyżej 100 zł to darmowy dowóz. Przy zamówieniach do kwoty 100 zł doliczamy 8 zł za dostawę.

Stawki dowozu do pozostałych miejscowości będą ustalane indywidualnie, podczas składania zamówienia.

Regulamin cateringu dostępny tutaj. Masz dodatkowe pytania, zadzwoń.