fbpx

lub zadzwoń: 517 672 972

Cena od: 65 zł/noc/os.

Waterfall max 8 os.

Apartament Waterfall jest niezwykłym miejscem, w którym może spokojnie odpocząć i zrelaksować się aż osiem osób! Apartament został stworzony z myślą o rodzinnych, przyjacielskich czy biznesowych wyjazdach.

Waterfall to dwie sypialnie oraz duża przestrzeń dzienna z dwoma dużymi, rozkładanymi kanapami z możliwością spania. Znajdziecie tutaj dostęp do Internetu, telewizor, łazienkę z prysznicem oraz dobrze wyposażoną kuchnię połączoną ze strefą jadalnianą. Dzięki kuchni, apartament stwarza możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków, co jest bardzo wygodne zwłaszcza jeżeli przyjeżdżają Państwo z małymi dziećmi. To właśnie z myślą o tych najmłodszych Gościach stworzyliśmy obok Szarej Góry zielony ogródek wypełniony atrakcjami dla dzieci. Przy Apartamentach Szara Góra znajdziecie również parking dla samochodu.

Wystrój apartamentu został ożywiony niebieskimi dodatkami, które nadają mu niepowtarzalnego charakteru a jednocześnie współgrają i tworzą całość w odniesieniu do pozostałych apartamentów. Waterfall stwarza możliwość wypoczynku w luksusowych warunkach dla większej grupy osób. Serdecznie zapraszamy do wyboru właśnie tego apartamentu a z pewnością Państwa urlop będzie udany.

02

    Cennik podstawowy

  • Wiosna w Tatrach - 65 zł/os - min 2 doby
  • Wakacje 2022 - 85 zł/os - min 3 doby
  • Jesień na Podhalu - 65 zł/os - min 2 doby
  • Boże Narodzenie - - zł/os - min 4 doby
  • Czas Sylwestrowy - - zł/os - min 4 doby
  • Ferie zimowe 2022 - 110 zł/os - min 3 doby